Koszyk (0) 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rower elektryczny Giant Explore E+ 2 GTS Czarny/Czerwony 2020

10 999,00 zł
Oblicz wysokość raty
Kod produktu: GI20124

Szybki podgląd

Aluminium - Aluxx SL, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • - Niedostępny
  • - Niedostępny
  • - Niedostępny
  • - Niedostępny
10 999,00 zł
  • Opis
  • Informacja
  • Tagi

Rower wyłącznie do odbioru osobistego

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:
Gwarancja dożywotnia: na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce "rejestracja rowerów", w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.


Kupiłeś już nowy rower Giant lub Liv? Wejdź na stronę: giantassistance.pl i odbierz swoje ubezpieczenie Giant Assistance GRATIS!

W ramach pakietu Giant Assistance otrzymujesz następujące świadczenia:

  • Transport roweru po wypadku lub awarii.
  • Transport medyczny po wypadku na rowerze.
  • Opieka pielęgniarska w razie pobytu w szpitalu.
  • Infolinia rowerowa np. informacja o godzinach otwarcia sklepów rowerowych czy umówienie wizyty w serwisie.

Nie czekaj, aż coś Cię zatrzyma i skorzystaj również z dodatkowego pakietu ubezpieczenia Giant Protect w jednym z trzech wariantów:

  • Giant Protect Start (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 49 zł/rok
  • Giant Protect Plus (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Kradzież ze stojaka + ASSISTANCE GRATIS) - 199 zł/rok
  • Giant Protect Max  (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Casco, Zgon w wyniku NW, Trwały uszczerbek na zdrowiu po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 499 zł/rok

Szczegóły dostępne na: giantassistance.pl.

Regulamin programu ubezpieczeniowego znajduje się: TUTAJ.

Obierz swój cel i odkryj przyjemność z jazdy. Ten nowy rower elektryczny jest idealny do wyjazdów turystycznych, pozwalając na dłuższe trasy ze wspomaganiem, które jest czystą przyjemnością.


Nowy Explore E+ zaprojektowano tak, aby można było jak najlepiej wykorzystać każdą jazdę. Aluminiowa rama ALUXX SL ma niski przekrok, co ułatwia wsiadanie i zsiadanie z torbami lub sakwami. Potężny, regulowany silnik SyncDrive Sport oraz wbudowany akumulator EnergyPak zapewniają płynne, naturalne zwiększenie mocy, aby można było pokonywać dłuższe dystanse i trudniejsze wzniesienia. Wbudowane mocowania bagażnika pozwalają dobrać nośność tak, aby łatwiej było przewozić najważniejsze rzeczy w podróżach bliskich i dalekich.



Główne korzyści

Najwyższa ogólna stabilność

Aluminiowa rama ALUXX SL i silnik SyncDrive Sport razem zapewniają doskonałe prowadzenie i płynne przyspieszenie niezależnie od rodzaju drogi.

Bezpośredni podgląd funkcji

RideControl EVO jest dyskretnie wpasowany w kierownicę i zapewnia dostęp do wielu funkcji.

Wolność

Explore E+ Pro zapewnia rowerzystom wolność, by mogli jeździć tam, gdzie chcą, dzięki akumulatorowi EnergyPak Smart 500 o pojemności 500 Wh.




Komponenty

  • Rozmiary S, M, L, XL
  • Kolor Czarny/Czerwony
  • Rama Aluminium - Aluxx SL, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec RST Volante TNL, skok 60mm, blokada, tapper
  • Tylny amortyzator N/A
  • Kierownica GIANT Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Wspornik kierownicy GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła GIANT 30.9mm, alu.
  • Siodło SELLE ROYAL Vivo GTS
  • Pedały Platformowe
  • Manetki SHIMANO SL-M2000, 2x9
  • Przerzutka przednia SHIMANO FD-M371
  • Przerzutka tylna SHIMANO Deore
  • Hamulce SHIMANO BR-MT200, tarcze 180/180, hydr.
  • Dzwignie hamulca SHIMANO BL-MT200
  • Kaseta / Wolnobieg SHIMANO CS-HG200, 11-36T, 9s.
  • Łańcuch KMC e.9 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy GIANT custom, 36/48T, minimal Q-factor
  • Srodek suportu N/A
  • Obręcze GIANT eX 2, Tubeless Ready, 700c aluminium
  • Piasty GIANT eTracker, [P] 100x9mm QR [T] 135mm QR
  • Szprychy Stal nierdzewna
  • Opony GIANT Crosscut Gravel 2, 700x45c (622x45), Tubeless Ready, Reflex
  • Dodatki Ładowarka GIANT EnergyPak 4A Fast platforma bagażnika MIK, nóżka GIANT Direct Mount KSA18 Trekking
  • Silnik GIANT SyncDrive Sport powered by YAMAHA
  • Sterownik GIANT PedalPlus 6-czujnikowy
  • Panel sterujący GIANT RideControl Charge
  • Akumulator GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Lithium-Ion
  • Oświetlenie [P] AXA BlueLine 30Lux Steady E6 [T] AXA BlueLine Steady E6
  • Zabezpieczenie -
  • Bagażnik GIANT, kompatybilny z systemem MIK
  • Waga 23,50 kg (rozmiar M)

  • Technologia ALUXX SL

    Używamy głównie stopu 6011, co gwarantuje niezwykle korzystną relację wytrzymałości do wagi. Podwójne cieniowanie skutkuje ograniczeniem ciężaru, bez strat dla wytrzymałości.

  • Hybrid Cycling Technology (HCT)

    To system, który łączy w sobie moc elektryczną z ludzką siłą w celu uzyskania najbardziej wydajnego, mocnego i naturalnego doświadczenia w jeździe na rowerze E-bike. Jest to płynne przedłużenie własnej siły rowerzysty, która odróżnia Giant E-bike od innych "elektrycznych" rowerów.

  • EnergyPak - Side Release

    Side Release EnergyPak można wyjąć z ramy, przesuwając go w bok. Pozwala to na tworzenie bardziej kompaktowych ram, z niższym przekrokiem i w rozmiarach XS. Akumulatory EnergyPak z wyjmowaniem bocznym mają pojemność 400 Wh i 500 Wh i są używane w rowerach górskich oraz trekkingowych. Całkowita waga tych EnergyPaków wynosi 3,2 kg.

  • RideControl Charge

    RideControl Charge łączy wszystkie potrzebne funkcje w jednym urządzeniu. Wyświetla informacje o poziomie naładowania EnergyPak, aktualnie wybranym trybie wspomagania, a także o prędkości i całkowitym przebytym dystansie. Jego smukły design sprawia, że ergonomiczne, montowane na kierownicy centrum sterowania dostępne jest w sposób łatwy i wygodny. RideControl Charge zapewni wygodne ładowanie dzięki łatwej w obsłudze ładowarce USB. Dzięki funkcji Walk-Assist możesz również wygodniej prowadzić swojego E-bike.

  • System 6-czujnikowej technologii PedalPlus

    Nowy system 6-czujnikowej technologii PedalPlus został zastosowany w silnikach SyncDrive Life. W odróżnieniu od 4-czujnikowego systemu PedalPlus posiada dodatkowo czujnik nachylenia stoku oraz akcelerometr. Nowy sterownik w oparciu o obliczenia mementu obrotowego, kadencji, nachylenia i prędkości określa moc silnika, jaką w danej chwili potrzebuje rowerzysta. Dzięki trybowi Auto pozwala rowerzyście czerpać przyjemność z jazdy bez konieczności przełączania się pomiędzy trybami wspomagania.

  • Silnik SyncDrive Sport

    Nowy silnik SyncDrive Sport został zoptymalizowany pod względem emisji dźwięków i ulepszony dzięki rozwiązaniu Smart Assist z sześcioma czujnikami, zapewniając płynne i ciche działanie. Ten nowy silnik niewielkich rozmiarów to idealne rozwiązanie dla rowerzystów szukających wszechstronnego systemu do rowerów elektrycznych. SyncDrive Sport zapewnia wysoką moc nawet przy niskich prędkościach. Rozwiązanie Smart Assist oblicza moment obrotowy, kadencję, nachylenie podłoża, obroty silnika, przyśpieszenie oraz prędkość i na tej podstawie określa wartość mocy wyjściowej silnika, jakiej potrzebuje rowerzysta. Napęd wydaje się jeszcze mocniejszy ze względu na wyższe wspomaganie przy wyższych zakresach kadencji i szybszy wzrost momentu obrotowego. Przyspieszony wzrost momentu obrotowego (z 500 ms w zeszłym roku do 190 ms) daje poczucie lepszej reakcji.

Geometria

  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) 435485535585
BKąt podsiodłowy 74,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) 570590610630
DDługość główki ramy (mm) 130140155170
EKąt główki ramy 69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) 42424242
GTrail (mm) 91,391,391,391,3
HBaza kół (mm) 1112112111421163
IDługość tylnego trójkąta (mm) 455455455455
JObnizenie srodka suportu (mm) 60606060
KStack (mm) 610619633648
LReach (mm) 395400416432
MPrzekrok (mm) 745775808844
NSzerokość kierownicy (mm) 690690690690
ODługość wspornika kierownicy (mm) 60708090
PDługość ramienia korby (mm) 170170170170
QRozmiar kół 700c700c700c700c

Dodatkowa informacja

Producent Giant
SKU GI20124
EAN Nie
Czas oczekiwania Niedostępny
Nazwa modelu N/D
Kod producenta N/D
Płeć Mężczyzna
Rozmiar koła 700
Materiał Aluminium
Waga N/D
Waga (z opakowaniem) N/D
Kolor N/D
Hamulce N/D
Amortyzacja N/D
Typ Elektryczny
Skok przedniego amortyzatora 60mm
Marka przedniego amortyzatora RST
Marka tylnego amortyzatora Nie
Rodzaj przerzutki N/D
Pedały N/D
Wyposażenie dodatkowe N/D
Korba N/D
Liczba biegów N/D
Rok produkcji N/D

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ładowanie...
Proszę czekać...