Koszyk (0) 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rower elektryczny Giant Explore E+ 1 Pro GTS Grafitowy 2020

15 599,00 zł
Oblicz wysokość raty
Kod produktu: GI20123

Szybki podgląd

Aluminium - Aluxx SL, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • - Niedostępny
  • - Niedostępny
  • - Niedostępny
  • - Niedostępny
15 599,00 zł
  • Opis
  • Informacja
  • Tagi

Rower wyłącznie do odbioru osobistego

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:
Gwarancja dożywotnia: na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce "rejestracja rowerów", w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.


Kupiłeś już nowy rower Giant lub Liv? Wejdź na stronę: giantassistance.pl i odbierz swoje ubezpieczenie Giant Assistance GRATIS!

W ramach pakietu Giant Assistance otrzymujesz następujące świadczenia:

  • Transport roweru po wypadku lub awarii.
  • Transport medyczny po wypadku na rowerze.
  • Opieka pielęgniarska w razie pobytu w szpitalu.
  • Infolinia rowerowa np. informacja o godzinach otwarcia sklepów rowerowych czy umówienie wizyty w serwisie.

Nie czekaj, aż coś Cię zatrzyma i skorzystaj również z dodatkowego pakietu ubezpieczenia Giant Protect w jednym z trzech wariantów:

  • Giant Protect Start (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 49 zł/rok
  • Giant Protect Plus (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Kradzież ze stojaka + ASSISTANCE GRATIS) - 199 zł/rok
  • Giant Protect Max  (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Casco, Zgon w wyniku NW, Trwały uszczerbek na zdrowiu po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 499 zł/rok

Szczegóły dostępne na: giantassistance.pl.

Regulamin programu ubezpieczeniowego znajduje się: TUTAJ.

Eleganckie dzielnice albo wyboiste zaułki – ten uniwersalny rower elektryczny sprawi, że każda trasa będzie przyjemnością. Explore E+ Pro łączy miejski styl jazdy z wszechstronną wydajnością.


Explore E+ Pro ma aluminiową ramę ALUXX SL oraz silnik SyncDrive Pro wyprodukowany we współpracy z firmą Yamaha. Zapewniają one doskonałe prowadzenie i płynne przyspieszanie na różnorodnych nawierzchniach. Teraz można go skonfigurować tak, jak chcesz, dzięki regulowanym trybom wspomagania, które zapewniają maksymalnie 360% mocy rowerzysty. Szersze opony bezdętkowe zwiększają komfort i stabilność, dzięki czemu Explore E+ Pro jest idealny do odkrywania nowych tras. Zaprojektowany z myślą o elastyczności Explore E+ Pro zapewnia rowerzystom wolność, by mogli jeździć tam, gdzie chcą.



Główne korzyści

Komfort i stabilność

Szersze opony bezdętkowe zwiększają komfort i stabilność, dzięki czemu Explore E+ Pro to doskonały model do odkrywania nowych tras.

Bezpośredni podgląd funkcji

RideControl EVO jest dyskretnie wpasowany w kierownicę i zapewnia dostęp do wielu funkcji.

Regulowane wspomaganie

Teraz można skonfigurować silnik według potrzeb dzięki regulowanym trybom wspomagania, które zapewniają maksymalnie 360% mocy rowerzysty.




Komponenty

  • Rozmiary S, M, L, XL
  • Kolor Grafitowy
  • Rama Aluminium - Aluxx SL, zintegrowane mocowanie nóżki KS18
  • Widelec RST VIVAir E, skok 60mm, tapper, blokada, oś 15x100
  • Tylny amortyzator N/A
  • Kierownica GIANT Connect XC Riser 31.8x690mm
  • Wspornik kierownicy GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła GIANT 30.9mm, alu.
  • Siodło SELLE ROYAL Vivo
  • Pedały Platformowe
  • Manetki SHIMANO Deore, 2x10
  • Przerzutka przednia SHIMANO Deore
  • Przerzutka tylna SHIMANO Deore Shadow+
  • Hamulce SHIMANO BR-MT500, tarcze 180/180, hydr.
  • Dzwignie hamulca SHIMANO BL-MT500, i-spec II
  • Kaseta / Wolnobieg SHIMANO HG50-10, 11-36T,10s.
  • Łańcuch KMC e.10 Sport, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy GIANT custom, 36/48T, minimal Q-factor
  • Srodek suportu N/A
  • Obręcze GIANT eX 2, Tubeless Ready, 700c aluminium
  • Piasty GIANT eTracker, łożyska maszynowe [P] oś 15mm [T] oś 142x12mm
  • Szprychy SAPIM E-Lite [T] Race [P], e-bike optimized
  • Opony GIANT Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless Ready, Reflex
  • Dodatki Ładowarka GIANT EnergyPak 6A Smart platforma bagażnika MIK, nóżka GIANT Direct Mount KSA18 Trekking
  • Silnik GIANT SyncDrive Pro powered by YAMAHA
  • Sterownik GIANT PedalPlus 6-czujnikowy
  • Panel sterujący GIANT RideControl EVO
  • Akumulator GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah Lithium-Ion, zintegrowany
  • Oświetlenie [P] AXA BlueLine 50Lux Steady E6 [T] AXA BlueLine Steady E6 rear
  • Zabezpieczenie -
  • Bagażnik GIANT, kompatybilny z systemem MIK
  • Waga 26,20 kg (rozmiar M)

  • Technologia ALUXX SL

    Używamy głównie stopu 6011, co gwarantuje niezwykle korzystną relację wytrzymałości do wagi. Podwójne cieniowanie skutkuje ograniczeniem ciężaru, bez strat dla wytrzymałości.

  • Hybrid Cycling Technology (HCT)

    To system, który łączy w sobie moc elektryczną z ludzką siłą w celu uzyskania najbardziej wydajnego, mocnego i naturalnego doświadczenia w jeździe na rowerze E-bike. Jest to płynne przedłużenie własnej siły rowerzysty, która odróżnia Giant E-bike od innych "elektrycznych" rowerów.

  • RideControl EVO

    RideControl EVO reprezentuje najnowocześniejsze wzornictwo i estetykę. Czyste, zaokrąglone narożniki nadają jej elegancki wygląd. A dzięki aluminiowej obudowie RideControl EVO jest bardziej odporny na wstrząsy i trwały, nawet w trudnym terenie. RideControl EVO oferuje możliwość ładowania urządzeń poprzez złącze USB. Łączność Bluetooth zapewnia aktualizację RideControl - co oznacza, że zawsze będziesz na bieżąco z najnowszą technologią oprogramowania.

  • Silnik SyncDrive Pro

    SyncDrive Pro został ulepszony na rok modelowy 2020 dzięki rozwiązaniu Smart Assist, dobranemu tak, aby zapewniało wydajny styl jazdy zorientowany na osiągi, z większym wspomaganiem przy wyższej kadencji. SyncDrive Pro ma moment obrotowy 80 Nm oraz współczynniki wspomagania do 360%. Oznacza to, że w trybie Power przy 100% momentu obrotowego przyłożonego przez rowerzystę na pedały silnik zapewnia wspomaganie równe 360%.

  • System 6-czujnikowej technologii PedalPlus

    Nowy system 6-czujnikowej technologii PedalPlus został zastosowany w silnikach SyncDrive Life. W odróżnieniu od 4-czujnikowego systemu PedalPlus posiada dodatkowo czujnik nachylenia stoku oraz akcelerometr. Nowy sterownik w oparciu o obliczenia mementu obrotowego, kadencji, nachylenia i prędkości określa moc silnika, jaką w danej chwili potrzebuje rowerzysta. Dzięki trybowi Auto pozwala rowerzyście czerpać przyjemność z jazdy bez konieczności przełączania się pomiędzy trybami wspomagania.

  • EnergyPak - Top Pull

    Centralnie umieszczony EnergyPak z wyjmowaniem górnym jest dobrze zaprojektowany i wkomponowany w ramę roweru. Bardziej estetyczna konstrukcji zespalająca akumulator z dolną i górną rurą ramy zapewnia czysty, nowoczesny profil. Dostępne są w dwóch pojemnościach: 400 Wh i 500 Wh i są używane w rowerach typu E-MTB i rowerach trekkingowych. Całkowita waga tych EnergyPaków wynosi 3,2 kg, co pomaga stworzyć dobrze wyważony rower.

Geometria

  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) 435485535585
BKąt podsiodłowy 74,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) 570590610630
DDługość główki ramy (mm) 125140155170
EKąt główki ramy 69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm) 42424242
GTrail (mm) 91,391,391,391,3
HBaza kół (mm) 1112112111421163
IDługość tylnego trójkąta (mm) 455455455455
JObnizenie srodka suportu (mm) 60606060
KStack (mm) 605619633648
LReach (mm) 385400416432
MPrzekrok (mm) 745775808844
NSzerokość kierownicy (mm) 690690690690
ODługość wspornika kierownicy (mm) 60708090
PDługość ramienia korby (mm) 170170170170
QRozmiar kół 700c700c700c700c

Dodatkowa informacja

Producent Giant
SKU GI20123
EAN Nie
Czas oczekiwania Niedostępny
Nazwa modelu N/D
Kod producenta N/D
Płeć Mężczyzna
Rozmiar koła 700
Materiał Aluminium
Waga N/D
Waga (z opakowaniem) N/D
Kolor N/D
Hamulce N/D
Amortyzacja N/D
Typ Elektryczny
Skok przedniego amortyzatora 60mm
Marka przedniego amortyzatora RST
Marka tylnego amortyzatora Nie
Rodzaj przerzutki N/D
Pedały N/D
Wyposażenie dodatkowe N/D
Korba N/D
Liczba biegów N/D
Rok produkcji N/D

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ładowanie...
Proszę czekać...