Koszyk (0) 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rower elektryczny Giant Revolt E+ Pro Zielony 2020

17 999,00 zł
Oblicz wysokość raty
Kod produktu: GI20122

Szybki podgląd

Aluminium - Aluxx SL
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
17 999,00 zł
  • Opis
  • Informacja
  • Tagi

Rower wyłącznie do odbioru osobistego

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:
Gwarancja dożywotnia: na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce "rejestracja rowerów", w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.


Kupiłeś już nowy rower Giant lub Liv? Wejdź na stronę: giantassistance.pl i odbierz swoje ubezpieczenie Giant Assistance GRATIS!

W ramach pakietu Giant Assistance otrzymujesz następujące świadczenia:

  • Transport roweru po wypadku lub awarii.
  • Transport medyczny po wypadku na rowerze.
  • Opieka pielęgniarska w razie pobytu w szpitalu.
  • Infolinia rowerowa np. informacja o godzinach otwarcia sklepów rowerowych czy umówienie wizyty w serwisie.

Nie czekaj, aż coś Cię zatrzyma i skorzystaj również z dodatkowego pakietu ubezpieczenia Giant Protect w jednym z trzech wariantów:

  • Giant Protect Start (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 49 zł/rok
  • Giant Protect Plus (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Kradzież ze stojaka + ASSISTANCE GRATIS) - 199 zł/rok
  • Giant Protect Max  (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Casco, Zgon w wyniku NW, Trwały uszczerbek na zdrowiu po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 499 zł/rok

Szczegóły dostępne na: giantassistance.pl.

Regulamin programu ubezpieczeniowego znajduje się: TUTAJ.

Od miejskich ulic, po wyboiste drogi boczne - uniwersalny rower elektryczny z szosową kierownicą pozwala jechać dalej zarówno po szutrach, jak i po polnych drogach! Ruszaj w trasę - gdziekolwiek chcesz.


Ten nowy rower oferuje moc do efektywnej jazdy pod kontrolą nie tylko po podmiejskich ulicach, ale też po nierównych drogach wiejskich. To świetny sposób na przeżycie przygody w zmiennym terenie i poczucie swobody, odkrywając jeszcze dalsze tereny. Aluminiowa rama ALUXX SL wyposażona w silnik SyncDrive Pro z układem firmy Yamaha zapewnia płynne przyspieszanie na drogach utwardzonych, szutrowych lub gruntowych. Szersze opony i zintegrowane mocowania bagażników umożliwiają dobranie błotników, bagażników lub innych koniecznych akcesoriów rekreacyjnych. Revolt E+ zapewnia dodatkowy komfort i pewność do przekraczania własnych granic i odkrywania nowych tras.



Główne korzyści

Przygoda bez ograniczeń

Mocny silnik SyncDrive Pro, lekka i wytrzymała rama aluminiowa ALUXX SL oraz opony szutrowe Crosscut Gravel umożliwiają płynną jazdę po każdej drodze, na każdej trasie.

Mocny i zintegrowany akumulator

Zupełnie nowy, kompaktowy akumulator EnergyPak Smart 375 zapewnia 375 Wh wspomagania pedałowania i jest niewidocznie zintegrowany z ramą, nadając jej opływowy profil.

Wydłuż swoją przygodę

Wydajny akumulator i opcjonalny akumulator zwiększający zasięg EnergyPak Plus umożliwiają dalszą jazdę bez utraty mocy.




Komponenty

  • Rozmiary XS, S, M, ML, L, XL
  • Kolor Zielony
  • Rama Aluminium - Aluxx SL
  • Widelec Kompozyt węglowy - Advanced, oś 12x100
  • Tylny amortyzator N/A
  • Kierownica GIANT Connect, 31.8mm
  • Wspornik kierownicy GIANT Contact, alu.
  • Wspornik siodła GIANT D-Fuse, kompozyt węglowy
  • Siodło GIANT Contact SL Neutral
  • Pedały Platformowe
  • Manetki SHIMANO RX600, 1x11
  • Przerzutka tylna SHIMANO RX810
  • Hamulce SHIMANO BR-RX400, tarcze 160, hydr.
  • Dzwignie hamulca SHIMANO ST-RX600
  • Kaseta / Wolnobieg SHIMANO CS-M7000, 11-42T, 11s.
  • Łańcuch KMC e.11 Turbo, EcoProteq
  • Mechanizm korbowy GIANT by FSA, 42T
  • Srodek suportu N/A
  • Obręcze GIANT eX 2, Tubeless Ready, 700c aluminium
  • Piasty GIANT Performance Tracker Road, łożyska maszynowe
  • Szprychy SAPIM E-Lite [P] Race [T], e-bike optimized
  • Opony GIANT Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless Ready
  • Dodatki Ładowarka GIANT EnergyPak 6A Smart
  • Silnik GIANT SyncDrive Pro powered by YAMAHA
  • Sterownik GIANT PedalPlus 6-czujnikowy
  • Panel sterujący GIANT RideControl EVO
  • Akumulator GIANT EnergyPak 375, 36V Lithium-Ion, zintegrowany
  • Waga W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

  • Technologia ALUXX SL

    Używamy głównie stopu 6011, co gwarantuje niezwykle korzystną relację wytrzymałości do wagi. Podwójne cieniowanie skutkuje ograniczeniem ciężaru, bez strat dla wytrzymałości.

  • Hybrid Cycling Technology (HCT)

    To system, który łączy w sobie moc elektryczną z ludzką siłą w celu uzyskania najbardziej wydajnego, mocnego i naturalnego doświadczenia w jeździe na rowerze E-bike. Jest to płynne przedłużenie własnej siły rowerzysty, która odróżnia Giant E-bike od innych "elektrycznych" rowerów.

  • RideControl Charge

    RideControl Charge łączy wszystkie potrzebne funkcje w jednym urządzeniu. Wyświetla informacje o poziomie naładowania EnergyPak, aktualnie wybranym trybie wspomagania, a także o prędkości i całkowitym przebytym dystansie. Jego smukły design sprawia, że ergonomiczne, montowane na kierownicy centrum sterowania dostępne jest w sposób łatwy i wygodny. RideControl Charge zapewni wygodne ładowanie dzięki łatwej w obsłudze ładowarce USB. Dzięki funkcji Walk-Assist możesz również wygodniej prowadzić swojego E-bike.

  • Silnik SyncDrive Life

    SyncDrive Life jest idealny do miejskich rowerów elektrycznych, które służą do codziennych dojazdów lub do rekreacji. Nowy silnik SyncDrive Life został zaktualizowany o system 6-czujnikowej technologii PedalPlus, składający się z: czujnika momentu obrotowego, czujnika prędkości, czujnika obrotów silnika, czujnika kadencji oraz dwóch dodatkowych czujników: nachylenia i akcelerometru. Dzięki dodatkowym czujnikom możliwa jest jazda w trybie inteligentnego wspomagania Auto Assist, co oznacza, że czujniki określają dokładnie, jaka moc jest niezbędna w danej chwili. Rezultatem jest uczucie naturalnej i wyjątkowo komfortowej jazdy. SyncDrive Life zapewnia także cichą i szybką pracę. Nowy silnik jest pięciokrotnie cichszy niż był w poprzedniej wersji, a jednocześnie zapewnia potężne wspomaganie aż do 300%, którego tryby można dodatkowo modyfikować. Silnik reaguje w ciągu 500 milisekund, aby w razie potrzeby zapewnić natychmiastową reakcję.

  • EnergyPak - Side Release

    Side Release EnergyPak można wyjąć z ramy, przesuwając go w bok. Pozwala to na tworzenie bardziej kompaktowych ram, z niższym przekrokiem i w rozmiarach XS. Akumulatory EnergyPak z wyjmowaniem bocznym mają pojemność 400 Wh i 500 Wh i są używane w rowerach górskich oraz trekkingowych. Całkowita waga tych EnergyPaków wynosi 3,2 kg.

  • System 6-czujnikowej technologii PedalPlus

    Nowy system 6-czujnikowej technologii PedalPlus został zastosowany w silnikach SyncDrive Life. W odróżnieniu od 4-czujnikowego systemu PedalPlus posiada dodatkowo czujnik nachylenia stoku oraz akcelerometr. Nowy sterownik w oparciu o obliczenia mementu obrotowego, kadencji, nachylenia i prędkości określa moc silnika, jaką w danej chwili potrzebuje rowerzysta. Dzięki trybowi Auto pozwala rowerzyście czerpać przyjemność z jazdy bez konieczności przełączania się pomiędzy trybami wspomagania.

  • System Giant Tubeless

    System bezdętkowy i opony zapewniają lepszą wydajność, komfort i kontrolę w najbardziej przyjaznym dla użytkownika, niezawodnym oraz integralnym systemie.

Geometria

  XSSMMLLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm) 425450475500525550
BKąt podsiodłowy 74,0°73,5°73,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm) 540545555565575590
DDługość główki ramy (mm) 125135150165180195
EKąt główki ramy 71,0°71,0°71,0°71,0°71,0°71,0°
FWyprzedzenie widelca (mm) 505050505050
GTrail (mm) 68,868,868,868,868,868,8
HBaza kół (mm) 105010501055106610771092
IDługość tylnego trójkąta (mm) 455455455455455455
JObnizenie srodka suportu (mm) 707070707070
KStack (mm) 548558572586600614
LReach (mm) 383380380386391402
NSzerokość kierownicy (mm) 400400420420420440
ODługość wspornika kierownicy (mm) 809090100100110
PDługość ramienia korby (mm) 170170170170170170
QRozmiar kół 700c700c700c700c700c700c

Dodatkowa informacja

Producent Giant
SKU GI20122
EAN Nie
Czas oczekiwania Zapytaj o dostępność
Nazwa modelu N/D
Kod producenta Nie
Płeć Mężczyzna
Rozmiar koła 700
Materiał Cr-Mo
Waga Nie
Waga (z opakowaniem) N/D
Kolor Nie
Hamulce Nie
Amortyzacja Nie
Typ Elektryczny
Skok przedniego amortyzatora Nie
Marka przedniego amortyzatora Nie
Marka tylnego amortyzatora Nie
Rodzaj przerzutki Nie
Pedały Nie
Wyposażenie dodatkowe Nie
Korba Nie
Liczba biegów Nie
Rok produkcji Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ładowanie...
Proszę czekać...