Koszyk (0) 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rower męski Giant Explore E+ 0 GTS Szary/Pomarańczowy 2019

Produkt archiwalny

14 699,00 zł
Kod produktu: GI19122

Szybki podgląd

Aluminium - Aluxx SL
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
  • Opis
  • Informacja
  • Tagi

Rower wyłącznie do odbioru osobistego

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:
Gwarancja dożywotnia: na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce "rejestracja rowerów", w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.


Kupiłeś już nowy rower Giant lub Liv? Wejdź na stronę: giantassistance.pl i odbierz swoje ubezpieczenie Giant Assistance GRATIS!

W ramach pakietu Giant Assistance otrzymujesz następujące świadczenia:

  • Transport roweru po wypadku lub awarii.
  • Transport medyczny po wypadku na rowerze.
  • Opieka pielęgniarska w razie pobytu w szpitalu.
  • Infolinia rowerowa np. informacja o godzinach otwarcia sklepów rowerowych czy umówienie wizyty w serwisie.

Nie czekaj, aż coś Cię zatrzyma i skorzystaj również z dodatkowego pakietu ubezpieczenia Giant Protect w jednym z trzech wariantów:

  • Giant Protect Start (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 49 zł/rok
  • Giant Protect Plus (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Kradzież ze stojaka + ASSISTANCE GRATIS) - 199 zł/rok
  • Giant Protect Max  (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Casco, Zgon w wyniku NW, Trwały uszczerbek na zdrowiu po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 499 zł/rok

Szczegóły dostępne na: giantassistance.pl.

Regulamin programu ubezpieczeniowego znajduje się: TUTAJ.


Komponenty

  • Rozmiary: M, L, XL
  • Kolor: Szary/Pomarańczowy
  • Rama: Aluminium - Aluxx SL
  • Widelec: RST Pulse 29 Air, skok 60mm, Tappered, blokada, oś 100x15
  • Kierownica: GIANT Connect XC Riser, alu.
  • Wspornik kierownicy: Giant Connect
  • Wspornik siodła: Giant 30.9mm, 2-bolt Micro Adjustable, Forged Aluminium
  • Siodło: Giant Contact Comfort, Upright
  • Pedały: Platformowe, alu.
  • Manetki: SHIMANO XT SL-M8000, 2x11
  • Przerzutka przednia: SHIMANO XT FD-T8000
  • Przerzutka tylna: SHIMANO XT RD-M8000
  • Hamulce: SHIMANO BR-MT500, tarcze 180/180, hydr.
  • Dzwignie hamulca: SHIMANO BL-MT500, i-spec II
  • Kaseta / Wolnobieg: SHIMANO CS-M7000, 11-40T, 11s.
  • Łańcuch: KMC e.11 Turbo, EcoProteq, e-bike optimized
  • Mechanizm korbowy: GIANT alu., 36/42T, stal
  • Obręcze: GIANT eX 2, Tubeless, e-bike optimized
  • Piasty: GIANT eTracker by FORMULA, łożyska maszynowe, osie 15x100mm/9x135mm QR, e-bike optimized
  • Szprychy: Stal nierdzewna, 28/32
  • Opony: GIANT Crosscut Gravel 2, 700x45c, Tubeless
  • Dodatki: ładowarka GIANT EnergyPak 4A, szybkie ładowanie; nóżka GIANT Direct Mount KSA18 Trekking
  • Silnik: GIANT SyncDrive Sport by YAMAHA, 80Nm, czas reakcji 570ms, 350% wspomagania
  • Czujniki: GIANT PedalPlus 4-czujnikowy
  • Panel sterujący: GIANT RideControl EVO, ładowarka mini-USB, nawigacja
  • Bateria: GIANT EnergyPak 500, 36V 13.8Ah, wyjmowanie boczne
  • Oświetlenie: AXA BlueLine 50Lux/Axa BlueLine Steady
  • Bagażnik: bagażnik systemowy MIK
  • Waga: W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Technologie


Technologia ALUXX SL

Używamy głównie stopu 6011, co gwarantuje niezwykle korzystną relację wytrzymałości do wagi. Podwójne cieniowanie skutkuje ograniczeniem ciężaru, bez strat dla wytrzymałości.

Hybrydowa Technologia Rowerowa

To system, który łączy w sobie moc elektryczną z ludzką siłą w celu uzyskania najbardziej wydajnego, mocnego i naturalnego doświadczenia w jeździe na rowerze E-bike. Jest to płynne przedłużenie własnej siły rowerzysty, która odróżnia Giant E-bike od innych "elektrycznych" rowerów.

SYNCDRIVE Sport

Innowacyjność, doświadczenie produkcyjne i silnik dostarczony przez Yamaha sprawiają, że zwiększamy możliwości wszystkich kolarzy. Silnik SyncDrive Sport oferuje pięć trybów wspomagania i montowany jest w E-bike’ach, które wykorzystywane są do codziennej jazdy oraz tych stworzonych na wymagające trasy off-roadowe.

RideControl EVO

Na rok 2019 RideControl EVO został wyposażony w nowe i ekscytujące funkcje, które poprawiają wrażenia z jazdy na rowerze E-bike. Wyposażony został w funkcje nawigacyjne, dzięki którym można jechać gdziekolwiek się chce, odkrywać nowe trasy, bez ryzyka zabłądzenia. Posiada także możliwość podłączenia czujnika tętna, więc od teraz na bieżąco można monitorować efekty treningu. Wszystkie E-rowery Giant na sezon 2019 można ustawić tak, aby automatycznie dostosowywały wspomaganie, aby osiągnąć / utrzymać pożądany rytm serca. RideControl EVO pozwala dokładnie to monitorować. RideControl EVO umożliwia bezprzewodową aktualizację. Także informacje o połączeniach telefonicznych, przychodzących wiadomościach i emailach będą widoczne na wyświetlaczu podczas jazdy, więc o wiele rzadziej będzie trzeba sięgać po telefon podczas jazdy.

PedalPlus 4-Sensor Technology

System 4-czujnikowej technologii PedalPlus precyzyjnie odmierza siłę nacisku na pedały, dzięki czemu silnik dostarcza dodatkową moc w bardzo płynny sposób. System ten został wyposażony w czujnik prędkości i momentu obrotowego, a także czujniki silnika i kadencji, co ma zapewnić równomierne rozłożenie mocy na każdym biegu. Sprawia to, że moc jest przewidywalna i odczuwalna w bardzo naturalny sposób na każdym biegu, a sama jazda jest niezwykle płynna i energiczna, bez względu na rodzaj terenu.

EnergyPak - Side Release

Siede Release EnergyPak można wyjąć z ramy, przesuwając go w bok. Pozwala to na tworzenie bardziej kompaktowych ram, z niższym przekrokiem i w rozmiarach XS. Akumulatory EnergyPak z wyjmowaniem bocznym mają pojemność 400 Wh i 500 Wh i są używane w rowerach górskich oraz trekkingowych. Całkowita waga tych EnergyPaków wynosi 3,2 kg.


Geometria

  SMLXL
ADługość rury podsiodłowej (mm)435485535585
BKąt podsiodłowy 74,0°73,0°73,0°73,0°
CDługość górnej rury (mm)570590610630
DDługość główki ramy (mm)130140155170
EKąt główki ramy 69,5°69,5°69,5°69,5°
FWyprzedzenie widelca (mm)42424242
GTrail (mm)91919191
HBaza kół (mm)1112112111421163
IDługość tylnego trójkąta (mm)455455455455
JObnizenie srodka suportu (mm)60606060
KStack (mm)610619633648
LReach (mm)395400416432
MPrzekrok (mm)745775808844
NSzerokość kierownicy (mm)690690690690
ODługość wspornika kierownicy (mm)60708090
PDługość ramienia korby (mm)170170170170
QRozmiar kół 700c700c700c700c


Dodatkowa informacja

Producent Giant
SKU GI19122
EAN N/D
Czas oczekiwania Niedostępny
Nazwa modelu N/D
Kod producenta N/D
Płeć Mężczyzna
Rozmiar koła 700
Materiał Aluminium
Waga N/D
Waga (z opakowaniem) N/D
Kolor N/D
Hamulce N/D
Amortyzacja N/D
Typ Elektryczny
Skok przedniego amortyzatora 60mm
Marka przedniego amortyzatora RST
Marka tylnego amortyzatora Nie
Rodzaj przerzutki N/D
Pedały N/D
Wyposażenie dodatkowe N/D
Korba N/D
Liczba biegów N/D
Rok produkcji 2019

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ładowanie...
Proszę czekać...