Koszyk (0) 0,00 zł

Nie masz produktów w koszyku.

Rower damski Giant Liv Tempt 0 GE Czarny/Zielony 2019

4 599,00 zł
Oblicz wysokość raty
Kod produktu: GI19168

Szybki podgląd

Aluminium - Aluxx, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie nóżki KS18
  • - Zapytaj o dostępność
  • - Zapytaj o dostępność
4 599,00 zł
  • Opis
  • Informacja
  • Tagi

Rower wyłącznie do odbioru osobistego

Firma Giant Polska udziela gwarancji na ramy, sztywne widelce oraz oryginalne (zamontowane fabrycznie) komponenty każdego nowego roweru Giant w zakresie wad materiałowych i technologicznych, na niżej opisanych warunkach:
Gwarancja dożywotnia: na ramę roweru, z wyjątkiem modeli przeznaczonych do zjazdów, pod warunkiem rejestracji roweru na stronie internetowej Giant Polska www.giant-bicycles.com/pl w zakładce "rejestracja rowerów", w terminie 1 miesiąca od daty zakupu.


Kupiłeś już nowy rower Giant lub Liv? Wejdź na stronę: giantassistance.pl i odbierz swoje ubezpieczenie Giant Assistance GRATIS!

W ramach pakietu Giant Assistance otrzymujesz następujące świadczenia:

  • Transport roweru po wypadku lub awarii.
  • Transport medyczny po wypadku na rowerze.
  • Opieka pielęgniarska w razie pobytu w szpitalu.
  • Infolinia rowerowa np. informacja o godzinach otwarcia sklepów rowerowych czy umówienie wizyty w serwisie.

Nie czekaj, aż coś Cię zatrzyma i skorzystaj również z dodatkowego pakietu ubezpieczenia Giant Protect w jednym z trzech wariantów:

  • Giant Protect Start (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 49 zł/rok
  • Giant Protect Plus (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Kradzież ze stojaka + ASSISTANCE GRATIS) - 199 zł/rok
  • Giant Protect Max  (OC Rowerzysty, Rehabilitacja po NW, Casco, Zgon w wyniku NW, Trwały uszczerbek na zdrowiu po NW + ASSISTANCE GRATIS) - 499 zł/rok

Szczegóły dostępne na: giantassistance.pl.

Regulamin programu ubezpieczeniowego znajduje się: TUTAJ.



Podbijaj bezdroża i zmierz się ze swoim pierwszym singletrackiem. Tempt to partner, który otworzy przed tobą zupełnie nowy świat.

Dzięki lekkiej aluminiowej ramie ALUXX zaprojektowanej specjalnie dla kobiet i kołom o średnicy 27,5 cala łączącym w sobie szybkość, efektywność i kontrolę, Tempt przeprowadzi Cię przez bezdroża. Widelec zawieszenia 100 mm i mocne hydrauliczne hamulce tarczowe zwiększą pewność i kontrolę. W modelu Tempt zastosowaliśmy wszystkie najnowsze trendy kolarskie, np. krótszy wspornik kierownicy czy dłuższą górną rurę, zwiększające stabilność i kontrolę, a także opony bezdętkowe dla lepszej przyczepności.

Komponenty

  • Rozmiary: S, M
  • Kolor: Czarny/Zielony
  • Rama: Aluminium - Aluxx, wew. prowadzenie pancerzy, mocowanie nóżki KS18
  • Widelec: SR SUNTOUR Raidon XC RL-R, skok 100mm, manetka blokady
  • Tylny amortyzator: N/A
  • Kierownica: GIANT Connect Trail, alu.
  • Wspornik kierownicy: GIANT Connect, alu.
  • Wspornik siodła: GIANT Connect, alu.
  • Siodło: LIV Contact Comfort (Forward)
  • Pedały: VP-992S
  • Manetki: SHIMANO SLX SL-M7000, 2x11
  • Przerzutka przednia: SHIMANO SLX FD-M7000
  • Przerzutka tylna: SHIMANO XT RD-M8000
  • Hamulce: SHIMANO MT400, tarcze 180/160, hydr.
  • Dzwignie hamulca: Shimano MT400
  • Kaseta / Wolnobieg: SHIMANO SLX CS-M7000, 11-42T, 11s.
  • Łańcuch: KMC X11
  • Mechanizm korbowy: SHIMANO SLX FC-M7000, 26/36T
  • Środek suportu: SHIMANO SM-BB52, zewnętrzne
  • Obręcze: GIANT GX03V 27.5", wew. szer. 21mm, dwuścienna
  • Piasty: GIANT by FORMULA Tracker Sport, QR
  • Szprychy: Stal nierdzewna, 32/32
  • Opony: MAXXIS Ikon, 60TPI, 27.5x2.2"
  • Waga: W branży rowerowej nie ma standardu porównywania wagi rowerów między segmentami lub markami. Wielu producentów podaje najniższą możliwą wagę roweru. Różnice zależą od wielkości ramy, użytych materiałów, wagi osprzętu i akcesoriów. Dlatego najlepszym sposobem, aby ocenić wagę konkretnego roweru jest jego wypróbowanie. Sugerujemy wizytę u lokalnego dystrybutora, który zważy wybrany rower. Wszystkie rowery Giant są zaprojektowane tak, aby oferowały jak najlepszą w swojej klasie wagę i jakość jazdy.

Za co go uwielbiamy

Emocjonujące terenowe szlaki mają w sobie niewątpliwy urok, któremu także Ty możesz ulec, postanawiając spróbować swoich sił w kolarstwie górskim. Tempt to rower, który może Ci pomóc stawić czoła tym wyzwaniom i przeżyć prawdziwą przygodę. Dodający pewności Tempt został tak zaprojektowany, aby zachęcić rowerzystki do zjechania z dróg i odkrycia bezdroży. Ten hardtail ma niski przekrok, aby dodać pewności nowicjuszkom i ułatwić manewry na terenowych szlakach. Tempt to model gotowy pełnić wiele różnych funkcji – od środka lokomocji na dojazdy do szkoły poprzez towarzysza wypraw na szlaki aż po pierwszy terenowy rower wyścigowy.

Główne Korzyści

POCZUCIE PEWNOŚCI

Idealny wybór jako pierwszy rower górski – lekka aluminiowa rama ALUXX, efektywność i wytrzymałość.

WSZECHSTRONNOŚĆ

Tempt to rower, który pozwala na zwiększenie osiągów, ale jednocześnie jego wygodniejsza geometria zapewnia wszechstronność tak, aby sprawdził się równie dobrze podczas dojazdów na uczelnię co na terenowych trasach.

FILOZOFIA 3F LIV

Geometria stworzona specjalnie dla kobiet zapewnia równowagę, co zwiększa efektywność, wygodę i kontrolę.


Technologie

Technologia ALUXX SL

Używamy głównie stopu 6011, co gwarantuje niezwykle korzystną relację wytrzymałości do wagi. Podwójne cieniowanie skutkuje ograniczeniem ciężaru, bez strat dla wytrzymałości.


Geometria

  XSSML
ADługość rury podsiodłowej (mm)350390440490
BKąt podsiodłowy 74,0°73,5°73,5°73,0°
CDługość górnej rury (mm)550570590605
DDługość główki ramy (mm)95105135160
EKąt główki ramy 68,0°68,0°68,0°68,0°
FWyprzedzenie widelca (mm)42424242
GTrail (mm)99999999
HBaza kół (mm)1082109811211132
IDługość tylnego trójkąta (mm)440440440440
JObnizenie srodka suportu (mm)45454545
KStack (mm)572582609633
LReach (mm)386397409411
MPrzekrok (mm)666683728761
NSzerokość kierownicy (mm)690690750750
ODługość wspornika kierownicy (mm)40506070
PDługość ramienia korby (mm)170170170175
QRozmiar kół 27.5"27.5"27.5"27.5"

Dodatkowa informacja

Producent Giant
SKU GI19168
EAN N/D
Czas oczekiwania Zapytaj o dostępność
Kod producenta N/D
Płeć Kobieta
Rozmiar koła 27,5
Materiał Aluminium
Waga N/D
Kolor N/D
Hamulce N/D
Amortyzacja N/D
Marka roweru Giant
Typ Hardtail
Skok przedniego amortyzatora 100mm
Marka przedniego amortyzatora Suntour
Marka tylnego amortyzatora Nie
Rodzaj przerzutki N/D
Pedały N/D
Wyposażenie dodatkowe N/D
Korba N/D
Rok produkcji 2019

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Ładowanie...
Proszę czekać...